Garść wakacyjnych wspomnień

Wróćmy choć na chwilę myślą do letnich dni, zwłaszcza teraz, gdy za oknami zimowa aura daje się we znaki.

W sierpniu p. Leszek Grochociński nagrał z naszymi podopiecznymi sceny do swojego filmu pt. „We mgle”, który jest muzyczną ilustracją do skomponowanej muzyki. Film został wyróżniony w konkursie Grand Prix Super Kreator w ramach czwartej edycji Screen & Sound Fest. Młody reżyser fachowym okiem wybrał spośród naszych podopiecznych aktorów, którzy swoją grą wzruszyli nie tylko widzów, ale i jury konkursu. Leszkowi gratulujemy sukcesu i cieszymy się, że w jakimś stopniu przyczyniliśmy się do tego sukcesu.
Film można zobaczyć, klikając link: https://www.youtube.com/watch?v=n6_fc4QTu5w

W lipcu i sierpniu odwiedzili nas stali bywalcy, którzy zakochani w tym miejscu nie tylko odpoczywają i nabierają ducha, ale również wspierają nas działaniami: zbiórka owoców i ich przetwarzanie to stałe zajęcie lipcowych gości. Natomiast sierpień był bardzo rodzinny. 80 osób, mali i duzi, z całej Polski na czele z o. Borysem przeżywali u nas osobliwe dni wzrostu duchowego, ale nie zabrakło też czasu na rekreację.
Do zobaczenia za rok, termin zaklepany:)

Koniec czerwca to czas tygodniowego obozu Skautów Europejskich, którzy już na dobre zadomowili się na naszych pięknych polach. Wilczki – dziewczęta i chłopcy, codziennie uczestniczyli razem z domownikami we wspólnej Eucharystii. W wolnych chwilach odwiedzali nas i nasz zwierzyniec. Radości było sporo, tym bardziej, że u dzieci ta radość jest taka naturalna! Zapraszamy za rok!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.