Bieżące działania.

Leszek czyta sPrzygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Pan Leszek, jak co roku, przygotował adwentowy wieniec, karpie też już kupione, ale najważniejsze jest to, że zaczynamy porządkować swoje wnętrze poprzez wspólną modlitwę, codzienną Eucharystię, głoszone Słowo Boże i wspólne rozmowy.

Koniec listopada to również czas działań wolontaryjnych. Wraz z Wrocławskim Bankiem Żywności w ramach ogólnopolskiej akcji zbiórki żywności zbieraliśmy żywność na święta dla ubogich.

W listopadzie przeżywaliśmy rekolekcje - odnowę ducha i ciała. Niektóre osoby przyjechały pierwszy raz i wyjechały w zachwycie po tym, jak poznały specyfikę dzieła ks. Franciszka – nasz dom dla bezdomnych. Zapraszamy ponownie, tym bardziej, że nasi podopieczni również mogą skorzystać z głoszonych nauk rekolekcyjnych i to też tworzy wyjątkową atmosferę równości i braterstwa podczas ćwiczeń rekolekcyjnych.

We wrześniu działaliśmy wraz z Wrocławskim Bankiem Żywności, zbierając żywność we wrocławskich sklepach dla potrzebujących, zwłaszcza rodzin.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.