Pomóż - przekaż 1% podatku na Fundację Albertówka

„FUNDACJA ALBERTÓWKA”(OPP)

KRS 0000235361

Drodzy Państwo! To już ostatni moment rozliczenia się z 1% Państwa podatku. Zatem zwracamy się do wszystkich Państwa, którzy jeszcze nie wybrali organizacji pożytku publicznego, o przekazanie nam choćby niewielkich sum pieniężnych za co będziemy bardzo wdzięczni!

Dzięki Państwa dotychczasowej hojności mogliśmy w ubiegłym roku tak wiele uczynić dla naszych podopiecznych: bezdomnych mieszkających w „Albertówce” oraz chorych: Ani i Adama, którzy na co dzień zmagają się z trudem nieuleczalnych chorób.

Zakup środków czystości, lekarstw, rzeczy codziennego użytku, a także sprzętu rehabilitacyjnego czy finansowanie wizyt lekarskich to tylko niektóre nasze finansowe przedsięwzięcia.

Zapraszamy wszystkich Darczyńców do odwiedzin domu „Albertówka” w Jugowicach, abyście Państwo zobaczyli, że pieniądze Państwa przyczyniają się do resocjalizacji osób bezdomnych, a efekty są naprawdę obiecujące. Kontakt z tymi, którzy przez jakiś czas przebywali u nas, a dziś dobrze sobie radzą jest m.in. Państwa zasługą, gdyż pieniądze, które wpłacacie przeznaczane są na codzienną pomoc dla naszych podopiecznych. Dlatego w roku Brata Alberta prosimy Państwa: bądźcie hojni i dziś!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.